Sienų dekoravimas. Kodėl verta?

sienų dekoras

Daugeliui žmonių žinoma, kad sienų dekoravimas kur kas praktiškesnis pasirinkimas lyginant su dažytomis sienomis. Tačiau kaip tas praktiškumas pasireiškia ir ar tai tikrai teisybė šiandien Jums ir papasakosime.

Taigi sienos padengtos dekoratyviniais dažais ar tinku yra tikrai praktiškos ir ilgaamžės. Vienas iš didžiausių tokių sienų privalumu yra tai, jog liečiant būtent dekoruotas sienas pirštais nelieka jokių pirštų antspaudų. Turbūt visi sutiksite, kad dažytos sienos jau po vienerių metų o dažnu atveju ir greičiau būna ištepliotos pirštais. Ypač aplink elektros jungiklius ir koridoriuje. Praktiškai visuose namuose jeigu prieškambaryje sienos yra išdažytos toje vietoje, kur svečiai aunasi batus ant sienos būna didelė dėmė. Dažniausiai tai tamsus „blynas“, kuris atsirado remiantis viena ranka į sieną. Taigi dažytas sienas tenka perdažyti, kas pareikalauja vėl nemažai išlaidų ir sudaro nepatogumus šeimininkams arba tenka gyventi su nešvariomis nučiupinėtomis sienomis. Sienų dekoravimas padės Jums tai išvengti. Ant dekoruotų sienų itališkais dekorais nelieka jokių pirštų antspaudų, tai mes garantuojame.

Sienų dekoravimas itališkais sienų dekorais yra gana sunku išpurvinti. Visų pirma todėl, kad daugelis dekorų yra glotnaus paviršiaus ir nešvarumai tiesiog neprikimba prie sienų. Galiausiai ir dėl to, kad dekoruotos sienos dažniausiai turi kažkokį tai raštą ar struktūrą. Rašto stambumas, faktūra ir t.t. priklauso nuo dekoratoriaus ir Jūsų norų. Tad net ir ištepus dekoruotas sienas būtų labai sunku pamatyti suteptą vietą dėl bendro vaizdo visumos.

Lengva prižiūrėti

Dalis dekorų yra labai lengvai pataisomi mechaniškai pažeidus paviršių. Pavyzdžiui nešant sunkų baldą išmušama sienoje skylė. Jeigu siena būtų nudažyta tradiciniais dažais tektų visą paviršių perdažyti, kadangi tvarkant tik pažeistą vietą matytųsi naujas dažų sluoksnis. Tačiau dekoruotas sienas yra galimybė sutvarkyti tik pažeistoje vietoje, todėl klientas sutaupo pinigus ir laiką ateityje. Nors kartą gyvenime rankoje laikęs teptuką žmogus galėtų nesunkiai tokią pažeistą vietą susitvarkyti net gi nekviečiant meistrų. Užtektų mūsų konsultacijos telefonu. Be abejo neturintiems laiko ar noro visada esame mes.

Sienų dekoras yra atsparus vandeniui. Apipylus tokias sienas ar jas suliejus nereikės bijoti, kad sienos taps dėmėtos ar kaip nors kitaip pakeis savo išvaizdą. Mūsų naudojami sienų dekorai yra gaminami vandens pagrindu, todėl yra ne tik ekologiškai kas labai svarbu ypač auginant vaikučius, bet ir praktiški, nes nebijo vandens.
Dažnu atveju renkantis sienų dekorą klientas sumokės šiek tiek daugiau pinigų. Tačiau už tai jis nusipirks ne tik visiškai unikalią ir vienetinę išvaizdą, tačiau gaus ir praktiškumą, kuris ateityje ne tik sutaupys Jūsų laiką, bet ir pinigus.

Taigi sienų dekoras, tai puikus būdas Jūsų namus padaryti išskirtiniais ir jaukiais. Tai žmonių, kurie planuoja į priekį produktas. Kuriems svarbu, kad namai būtų praktiški ir gražus!

Leave a Reply