Sienų dekoras

Sienų_dekoras

Jau nuo labai senų laikų sienų dekoras yra neatsiejama interjero dalis. Didžiausias privalumas tokia technika išgražintų sienų yra praktiškumas. Mūsų dekoratoriai sugeba net gi BALTAS sienas padaryti praktiškomis. Sienų dekoras tiesiog būtinas zonose, kuriose praeina daug žmonių. Dekoruotas sienas galima liesti rankomis, ant jų nelieka jokių pirštų antspaudų. Taip pat, net gi BALTAS sienas galima valyti vandeniu. Mechaniškai pažeidus paviršių mūsų dekoratoriai gali sutvarkyti tik pažeistą vietą. Tai sutaupo daugybę laiko ir lėšų. Turime didžiulį medžiagų, spalvų ir tekstūrų pasirinkimą. Užpildykite užklausą čia sienu dekoravimas  ir gaukite individualų pasiūlymą Jūsų namams.

Laiptų dekoras

Laiptu_dekoras
Laiptu_dekoras

Dažnu atveju po laiptų pakopomis atsiranda dėmės arba įdaužos. To galite išvengti jas dekoruodami itališkais dekoratyviniais dažais.

Sienų dekoras koridoriuje ir laiptinėje

Sienų_dekoras

Sienų dekoras koridoriuje yra tiesiog būtinas. Susikurkite stilingus ir praktiškus namus su itališku sienų dekoru. Ant dekoruotų sienų nelieka jokių pirštų antspaudų, todėl galėsite būti ramūs, kad sienos neišsiteps ir Jūsų namai visada bus švarūs.

Dekoratyviniai dažai

Dekoratyviniai dažai

Dekoratyviniai dažai yra puikus sprendimams norintiems praktiškų namų sienų. Jie pagaminti vandens pagrindu, todėl juos galima valyti vandeniu. Taip pat jie turi ūnikalią sąvybe įdaužoms. Jas galime sutvarkyti, neperdažant visos sienos.

Dekoratyvinis tinkas

Sienu_dekoras

Dekoratyvinis tinkas kur kas didesnių pastangų ir gebėjimų reikalaujanti medžiaga. Dažnu atveju norint pasiekti galutinį variantą reikalingi nuo trijų iki šešių ar net daugiau skirtingų etapų. Priklausomai nuo pasirinktos technikos, formuojamo rašto ir medžiagų. Medžiagos yra ne tik tepamos ar dažomos ant paviršiaus, tačiau dažnas sluoksnis nušveičiamas ar sulyginamas prieš naują etapą. Toks sienų dekoravimas užima kur kas daugiau laiko ir pastangų. Dekoruojant sienas dekoratyviniu tinku dažniausiai negalima daryti pertraukos. Tai reiškia, kad kiekvienas etapas nuo pradžios iki galo turi būti užbaigtas vienu kartu. Jeigu dekoruojamas plotas yra pakankamai didelis tai pareikalaus nemažų fizinių pastangų iš žmogaus atliekančio darbus. Pavyzdžiui suformuoti smulkų raštą 20kv/m sienai gali užtrukti iki aštuonių ar net daugiau valandų. Jeigu plotas didesnis, be abejo darbas ilgėja. Tokia technika dekoruojant sienas skirtingos spalvos tepamos skirtingais etapais, taip visumoje susiliedamos ir sukurdamos pasakiškai gražią struktūrą. Renkantis būtent tokio tipo sienų dekorą rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie ne tik įgyvendins Jūsų fantazijas, tačiau ir patars kaip susikurti ne tik gražius ir jaukius, bet ir praktiškus namus.

Itališkas sienų dekoras

Būtent mes dekoruojame tik itališkais sienų dekorais. Nors gamintojų yra įvairių, tarp jų ir lietuviškų, tačiau per ilgą praktiką esame išmėginę praktiškai visus rinkoje esamus produktus. Kol kas italų sienų dekoravime niekas nepranoksta. Galbūt tai lemia ilgos sienų dekoro tradicijos ir didžiulė patirtis. O galbūt tai tik atsitiktinumas, tačiau kol kas rinkoje itališki dekorai lyg Ferrari. Savo sukuriamu vaizdu ir praktiškumu visa galva lenkia savo konkurentus. Dekoruotos sienos tinka tiek klasikiniame, tiek ir moderniame interjere. Nuo itin subtilaus minimalistinio žavesio iki aštrių ir išraiškingų formų. Viena didžiausių šių dienų tendencijų betono imitacinis dekoras formuojamas dekoratyviniu tinku. Labai populiarus lofto stiliaus būstuose interjerui suteikia šaltos prabangos jausmą. Dekoratyviu tinku ar dažais papuoštos sienos tai dar nereiškia margo rašto. Pasirinkimą turime tikrai labai platų. Nuo švelnaus, lygaus paviršiaus, kuris atrodo lyg nudažyta siena, tačiau yra atsparus trinčiai ir pirštų antspaudams iki išraiškingo grublėto paviršiaus norint akcentuoti kokį nors plotą. Sienų dekoras laiptinėse nepakeičiamas pagalbininkas norint išlaikyti gražius namus ilgą laiką. Taipogi norint išskirti vieną ar kitą plotą sienų dekoras sukurs nuostabaus grožio akcentą ir sukurs jaukią ir šiltą aplinką Jūsų namuose. Daugiau sienų dekoro pavyzdžių rasite paspaudę Galerija

2023 © Visos teisės saugomos. Demuro