Sienų dekoras

Jau nuo labai senų laikų sienų dekoras yra neatsiejama interjero dalis. Didžiausias privalumas tokia technika išgražintų sienų yra praktiškumas. Vaizdinė stilistika yra labai plati nuo klasikinio iki modernaus stiliaus. Kadangi kiekviena dekoruota siena yra kaip dailininko paveikslas unikali, tai suteikia netik išskirtinumą klientams, tačiau galima išpildyti vienetinius išskirtinius užsakymus.

Sienų dekoras
Sienų dekoras “Olive Kitchen” Akropolis by DEMURO.LT

Gaukite išskirtinį sienų dekoro pasiulymą, susisiekite.

Dekoratyviniai dažai

Dekoratyviniai dažai
Dekoratyviniai dažai by DEMURO.LT

Dekoratyviniai dažai yra dviejų rūšių- tepami dažai glazūros pavidale, kurie paviršių padaro lygu ir labai praktišką ir „smėliukas“ t.y. dažai mažų grūdelių formos, kurie tepami teptuku ant paviršiaus taip formuojant norimą raštą. Dažnai liečiamas sienas rankomis tokias, kaip koridoriuje ir pan. Patartina dekoruoti taip, kad paviršius būtų lygus. Tokie dekorai ypač atsparūs trinčiai. Liečiant rankomis nelieka jokių pirštų antspaudų, kas ateityje sutaupo tikrai nemažai pinigų ir laiko, kadangi dekoruotų sienų nereikia perdažyti kiekvienais metais. Jos yra ilgaamžės. Taip pat tokias sienas galima valyti, jos yra atsparios vandeniui.

Dekoratyvinis tinkas

Dokeratyvinis Tinkas
Dokeratyvinis Tinkas by DEMURO.LT

Dekoratyvinis tinkas kur kas didesnių pastangų ir gebėjimų reikalaujanti medžiaga. Dažnu atveju norint pasiekti galutinį variantą reikalingi nuo trijų iki šešių ar net daugiau skirtingų etapų. Priklausomai nuo pasirinktos technikos, formuojamo rašto ir medžiagų. Medžiagos yra ne tik tepamos ar dažomos ant paviršiaus, tačiau dažnas sluoksnis nušveičiamas ar sulyginamas prieš naują etapą. Toks sienų dekoravimas užima kur kas daugiau laiko ir pastangų. Dekoruojant sienas dekoratyviniu tinku dažniausiai negalima daryti pertraukos. Tai reiškia, kad kiekvienas etapas nuo pradžios iki galo turi būti užbaigtas vienu kartu. Jeigu dekoruojamas plotas yra pakankamai didelis tai pareikalaus nemažų fizinių pastangų iš žmogaus atliekančio darbus. Pavyzdžiui suformuoti smulkų raštą 20kv/m sienai gali užtrukti iki aštuonių ar net daugiau valandų. Jeigu plotas didesnis, be abejo darbas ilgėja. Tokia technika dekoruojant sienas skirtingos spalvos tepamos skirtingais etapais, taip visumoje susiliedamos ir sukurdamos pasakiškai gražią struktūrą. Renkantis būtent tokio tipo sienų dekorą rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie ne tik įgyvendins Jūsų fantazijas, tačiau ir patars kaip susikurti ne tik gražius ir jaukius, bet ir praktiškus namus.

Itališkas sienų dekoravimas

Būtent mes dekoruojame tik itališkais sienų dekorais. Nors gamintojų yra įvairių, tarp jų ir lietuviškų, tačiau per ilgą praktiką esame išmėginę praktiškai visus rinkoje esamus produktus. Kol kas italų sienų dekoravime niekas nepranoksta. Galbūt tai lemia ilgos sienų dekoro tradicijos ir didžiulė patirtis. O galbūt tai tik atsitiktinumas, tačiau kol kas rinkoje itališki dekorai lyg Ferrari. Savo sukuriamu vaizdu ir praktiškumu visa galva lenkia savo konkurentus.

Dekoruotos sienos tinka tiek klasikiniame, tiek ir moderniame interjere. Nuo itin subtilaus minimalistinio žavesio iki aštrių ir išraiškingų formų. Viena didžiausių šių dienų tendencijų betono imitacinis dekoras formuojamas dekoratyviniu tinku. Labai populiarus lofto stiliaus būstuose interjerui suteikia šaltos prabangos jausmą. Dekoratyviu tinku ar dažais papuoštos sienos tai dar nereiškia margo rašto. Pasirinkimą turime tikrai labai platų. Nuo švelnaus, lygaus paviršiaus, kuris atrodo lyg nudažyta siena, tačiau yra atsparus trinčiai ir pirštų antspaudams iki išraiškingo grublėto paviršiaus norint akcentuoti kokį nors plotą.

Sienų dekoras laiptinėse nepakeičiamas pagalbininkas norint išlaikyti gražius namus ilgą laiką. Taipogi norint išskirti vieną ar kitą plotą sienų dekoras sukurs nuostabaus grožio akcentą ir sukurs jaukią ir šiltą aplinką Jūsų namuose.

Leave a Reply