Sienų dažymas dekoratyviniais dažais

Sienų dažymas dekoratyviniais dažais

Dažytos sienos neatsiejama praktiškai kiekvienų namų dalis. Tačiau ar sienų dažymas gali būti praktiška? Ar būtina sienas kiekvienais metais perdažyti? Į šiuos ir kitus klausimus Jums atsakysime.

Dažniausiai namuose norima šviesių sienų. „Šiltų“ spalvų ir atspalvių, kad aplinka būtų jauki ir maloni. Tačiau dažant sienas šviesiomis spalvomis susiduriame su praktiškumo stoka. Tokios sienos greitai išsitepa. Ant jų lieka pirštų antspaudai. Dažnai tokių sienų negalima valyti, o tas, kurias galima po kelių kartų pakeičia spalvą. Čia į pagalbą ateina dekoratyviniai dažai. Jie buvo kuriami pirmiausia tam, kad atitiktų praktiškumo reikalavimus, tuomet tik išvaizdos.

Praktiška

Sienų dažymas dekoratyviniais dažais yra ypač praktiška. Tokias sienas galima liesti rankomis, jos tampa atsparios trinčiai, vandeniui. Dažyti sienas dekoratyviniais dažais ypač rekomenduojama laiptinėse, koridoriuose. Dažnas vaizdas tik įėjus į namus didelė pirštų antspaudų ir riebalų dėmė ant sienos prie kurios svečiai aunasi batus. Dažnas remiasi ranka į sieną, taip ją ištepdamas. Tokių problemų išvengsite, jeigu dažysite sienas dekoratyviniais dažais. Sienų perdažyti kas metus tikrai nereikės. Dekoruotos sienos išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir praktiškumu.

Taigi jeigu Jums svarbu, kad namai būtų jaukūs, šilti ir praktiški rekomenduojame dažyti sienas dekoratyviniais dažais.

Leave a Reply