sienų dekoras

Sienų Dekoras. Kodėl verta?

Įsirenginėjate namus ir svarstote ką daryti su koridoriaus ir laiptinės sienomis? Sienų dekoras yra puikus būdas susikurti įtin stilingą ir praktišką interjerą savo namuose. Nepaslaptis, jog koridoriaus ir laiptinės sienos dažnai būna problematiška vieta. Jos dažnai liečiamos rankomis ko pasekoje greitai išsitepa ir nusidėvi. Čia į pagalbą atkeliauja sienų dekoras. Mūsų dekoruotos sienos yra ypatingai praktiškos. Dekoruojame itališkais dekoratyviniais dažais. Šios medžiagos turi auksčiausią A+ įvertinimą. Kadangi dekoratyviniai dažai pagaminti vandens pagrindu, juos galima valyti vandeniu. Valoma vieta nepasidarys matinė ją pavalius, kas dažniausiai atsitinka su paprastais dažais. Tačiau dekoruotas sienas yra sudėtinga išpurvinti. Jas galima liesti rankomis. Ant sienų nelieka jokių pirštų antspaudų. Paviršius įpatingai atsparus trinčiai. Garantuojame, kad sienos bus ilgaamžės. Dar vienas didžiulis sienų dekoro privalumas yra tas, kad net gi mechaniškai pažeidus paviršių, mes galime sutvarkyti tik pažeistą vietą. Nereikės perdažyti visos sienos, kas ateityje sutaupo nemažai investicijų ir laiko. Taigi jeigu norite, kad namai būtų išskirtiniai ir praktiški sienų dekoravimas yra puikus pasirinkimas. Jeigu norite gauti individualų pasiūlymą Jūsų namams užpildykite užklausos formą sienų dekoras ir mes su Jumis susisieksime asmeniškai. Atkvystame tiesiai į objektą su katalogais ir tikrais pavyzdžiais. Esame padarę daugybę didelių pavyzdžių ant plokščių, kad kiekvieną dekorą realiai galėtumėte paliesti ir pamatyti kokios sienos bus Jūsų namuose.

Kuriantis namų interjerą norisi, kad namai būtų jaukūs ir šilti. Mes sienų dekoratoriai Demuro turime išskirtinius itališkus dekoratyvinius dažus. Net ir šviesias sienas galime padaryti praktiškomis! Subtilus minimalistinis raštas su lengvu šešėliu sienas ir visą Jūsų namų interjerą padarys išskirtinai prabangų. Ir čia dar nepabaiga – visos Jūsų namų šviesios sienos turės tas pačias sąvybes, kaip ir koridoriaus ar laiptinės. Sienas bus galima valyti vandeniu, jos bus atsparios trinčiai. Taip pat reikalui esant ir pavyzdžiui išmušus skylę sienoje, sutvarkysime tik pažeistą vietą.

Svarstote, kaip namuose susikurti išskirtinį akcentą? Židinio dekoras gali tapti visa Jūsų namų puošmena. Deganti ugnis suteikia išskirtinį jaukumo pajutį. Šaltus žiemos vakarus leisti prie židinio tikras malonumas. Jei norite šią namų vietą išskirti ir bendro interjero židinio dekoras puikus pasirinkimas. Turime didžiulį medžiagų, tekstūrų ir spalvų pasirinkimą. Net ir įmantriausi klientai ras sau tinkamą variantą. Taipogi puikiu namų akcentu gali tapti itališkais dekoratyviniais dažais dekoruotos kolonos ar TV siena.

Viena iš svarbiausių interjero detalių yra lubos. Lubų spalvos ir tekstūros pasirinkimas labai stipriai įtakoja erdvės pojutį namuose. Taip pat lubos gali tapti išskirtiniu visų namų akcentu. Su lubų dekoru galime sukurti išskirtinį interjerą, kuris taps visa Jūsų namų puošmena. Turime virš 8 metų dekoravimo patirtį, ji mums leidžia atlikti įmantriausius klientų norus. Nuo skirtingų raštų ir tekstūrų pasirinkimo iki individualių dekoruojamų detalių, kurios pabrėš namų interjerą.

Nematomos durys. Labai sparčiai populerėjanti namų interjero detalė. Parastai dažytose sienose durys vistiek lieka matomos. Dar vienas sienų dekoro privalumas, net ir minimalus lengvo šešėlio raštas nematomas duris pavers iš ties nematomomis. Jos susilies bendrame sienos fone. Daugiau mūsų darbų galite pažiūrėti paspaudę Galerija.

Kategorijos Sienų dekoras

Leave a Comment

2023 © Visos teisės saugomos. Demuro