Sienų dažymas dekoratyviniais dažais

Sienų dažymas itališkais dekoratyviniais dažais. Ypatingai praktiškas sprendimas Jūsų namams. Naudojame išskirtinai tik Valpaint italų gamintojo produktus. Kadangi dažai pagaminti vandens pagrindu juos galima valyti vandeniu. Ant sienų nelieka jokių pirštų antspaudų. Taip pat didelis atsparumas trinčiai. 

Prieš dekoruojant sienas būtinas sienų paruošimas dažymui. Sienos turi būti nuglaistytos ir lygios. Tuomet mes jau galime pradėti dekoravimo darbus. Sienas gruntuojame gilumiuniu gruntu. Tuomet visas sienas nudažome voliukais specialiais sukibimą ir atspalvį užtikrinančiais gruntais. Sienas nugruntavimus pradedame dekoravimo darbus glaistykle. Dviem arba trim etapais priklausomai nuo medžiagos užnešame dekoratyvinį dažą ant sienos. Tuomet rankomis formuojame raštą. Jis gali būti nuo labai lengvo šešėlio, kuris Jūsų namų interjerą padarys įtin prabangų iki pačių imantriausių. Daugiau mūsų darbų galite pasižiūrėti paspaudę Galerija.

sienų dažymas dekoratyviniais dažais

Kuo sienų dažymas dekoratyviniais dažais pranašesnis už dekoratyvinį tinką?

Visų pirma tai kaina. Dekoruoti sienas dekoratyviniais dažais yra gerokai pigiau nei dekoratyviniu tinku. Darbai atliekami kur kas greičiau. Galima dekoruoti jau pilnai įrengtuose namuose. Neskleidžia jokio kenksmingo ar nemalonaus kvapo. Taip pat neišsitepa nei lubos, nei grindys.

Antras dekoratyvinių dažų pranašumas yra praktiškumas. Dekoruotos sienos netrupa, jos yra lygios. Sienos turi didelį atsparumą trinčiai ir rankų prisilietimams, todėl tai puikas sprendimas laiptinėje ir koridoriuje. Ypatingai svarbus aspektas, kad dekoratyvinius dažus galime sutvarkyti atsitikus įdaužai. Paprasti dažai arba tinkas tokios galimybės neturi. Reiktu perdaryti visą sieną. Tuo tarpu sienas dekoravus dekoratyviniais dažais šių problemų neturėsite. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Mūsų pagrindiniame puslapyje yra užklausos forma, kurią užpildę gausite individualų pasiūlymą Jūsų namams. Užklausos formą rasite paspaudę itališkas sienų dekoravimas.

Kategorijos Sienų dekoras

Leave a Comment

2023 © Visos teisės saugomos. Demuro